Link Kısaltarak Kazanç Sağlama Taktikleri! - Link Tıklatma

Link Kısalta Nedir ?, Nasıl Link Kısaltılır ?, TrLink Nedir ?, İnternetten Para Kazanma, TrLink Taktik.

Nasıl Üye Olunur ? TIKLA


Altın Taktik:
 TikTok farkı bul resimleri ile hızlı ve etkili şekilde. Açıklayıcı VİDEO:  http://bit.ly/trlinkpara


TAKTİK 1 : Facebook ta bildiğiniz üzere maç sayfaları var. Paylaşıma açık olan sayfalara mesela gündemde olan "Şenol Güneş in kafası yarıldı!" gibi bir haberi kısaltıp ufak ufak dikkat çekici hale getirip paylaşabiliriz. Paylaştığınız gruplara göre kazancınız artacaktır.

TAKTİK 2 : Telefonda Connected2me diye anonim mesajlaşma uygulaması var. Bir üyelik açıyorsunuz ve ilgi çekici bir resim ekliyorsunuz. Sonra direk önünüze gelene 10 GB arşivim gibi linkinizi kısaltıp atarsanız yine iyi bir rakam elde edersiniz.

TAKTİK 3 : İnci Sözlükte bir üyelik açıyoruz. Ve son açılan konular - trenddeki konular a sürekli linki paylaşıyoruz. Ban yeme ihtimaliniz var ama 4-5 gündür ban yemedim. Taktik işinizi görebilir ama konuya göre linkinizi kısaltırsanız daha iyi olur.

TAKTİK 4 : Sosyal medya da ( İnstagram ve twitter en çok tutanı ) fake kız hesabı açıyoruz.
İşte bazı sayfalar oluyor içeriği şey işte.. Anladınız siz. O sayfaların takipçilerini takip ediyoruz sürekli. Bize dönen 400 - 500 kişi olacaktır. Hatta daha fazla. Sonra hepsine tek tek mesaj atıcaksınız. Ya da instagram da 15 kişilik grup açarak toplu olarak linkinizi yayabilirsiniz. Twitter da da aynı işlemi yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

TAKTİK 5 : Youtube da uygulama apk ları çok tutuyor. Ayrıca "minecraft texture pack" videoları paylaşırsanız hem abone hem de çok ciddi anlamda kazanırsınız. Unutmayın açıklama kısmına linkleri koyun Unutanlar çok var.

TAKTİK 6 : Oyun hilesi paylaşma siteleri var. Oralarda eğer gerçek - sahte farketmez ama gerçek olursa daha iyi olur. İşte hilelerinizi link kısaltarak paylaşırsanız haftalık 50-60 TL sadece buradan kazanabilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar