Binance Nasıl Kayıt Olunur? (%5 İndirim Kazan)

 Dünya’nın en popüler ve en yüksek hacimli kripto para borsası Binance’a kayıt olmak çok basit ve kolaydır. Borsalarda işlem yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan birisi borsaların almış oldukları işlem komisyon ücretleridir. Binance, dünyanın işlem komisyon oranı en az olan kripto para borsasıdır.

Sizlere özel sağlamış olduğumuz %5 indirim kodu ile Binance’a kayıt olarak ömür boyu bütün komisyonlarda %5 indirim kazanmış olursunuz. 

Eğer hala Binance’a kayıt olmadıysanız buradan kayıt olarak ömür boyu komisyonlarda %5 indirim kazanmış olursunuz: http://bit.ly/5komisyon

Şimdi ise sizlere Binance’a nasıl %5 indirim ile kayıt olabileceğinizi resimli anlatım ile göstereceğiz. Kayıt açarken çok ama çok dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var ve bunların tamamına bu yazıda değineceğiz. Binance’a %5 indirim ile nasıl kayıt olacağınızı madde madde anlatacağız eğer bu maddeleri tam olarak uygularsanız çok kısa bir şekilde Binance’a kayıt olmuş olacaksınız.

Adım 1: http://bit.ly/5komisyon bu bağlantıya tıklayın. Tıkladıktan sonra böyle bir sayfa ile karşılacaksınız. Burada görselde işaretli olan tüm kısımları kontrol etmeniz gerekiyor. Bu işaretli kısımlar çok önemli eğer işaretli yerde %5 yazmazsa bu indirimden faydalanamazsın. “Referral ID” yazan yerde mutlaka bu %5 indirim kodu yazması gerekiyor: “U524XYGK” Görselde bulunan işaretli kısımları doğru bir şekilde kontrol ettikten sonra eğer indirim kodu doğru ise Adım 2‘ye geçiyoruz.


Adım 1 (İndirim kodunu ve indirim oranını kontrol etme)

Adım 2: Görselde bulunan “Account” kısmına “e-posta” adresimizi yazıyoruz. Burada gmail kullanırsak çok daha iyi olur. Çünkü e-posta adresine aktivasyon kodu gönderilecek, gmail olmayınca çok geç geliyor bu aktivasyon kodu bilginiz olsun. Ardından “Password” kısmına en az 1 karakter, 1 büyük harf, 1 rakam ve en az 8 karakterden oluşan bir şifre belirliyoruz. Örnek Şifre: 1!Bitcosar E-posta adresimi yazdıktan ve şifremizi belirledikten sonra Adım 3‘e geçiyoruz.

Binance Nasıl Kayıt Olunur? (%20 İndirim Kazan) 2 - Screenshot 2
Adım 2 (E-posta ve şifre belirleme)

Adım 3: Bu adımları uyguladıktan sonra Binance e-posta kutumuza aktivasyon kodu gönderiyor. E-posta gelen kutumuza gelen bu aktivasyon kodunu görselde bulunan işaretli kısıma yazıyoruz. Aktivasyon kodunu burada bulunan boş alana girdikten sonra Binance bizi otomatik olarak yönlendiriyor. Yönlendirmeden sonra Adım 4‘e geçiyoruz.

Binance Nasıl Kayıt Olunur? (%20 İndirim Kazan) 3 - Screenshot 3
Adım 3 (Aktivasyon kodunu girme)

Adım 4: Binance, otomatik yönlendirme yaptıktan sonra karşımıza böyle bir ekran getirecek. Burada görselde işaretli olan “Go to Dashboard” butonuna tıklayacağız. İşaretli butona tıkladıktan sonra Adım 5‘e geçiyoruz.

Binance Nasıl Kayıt Olunur? (%20 İndirim Kazan) 4 - Screenshot 4
Adım 4 (Ana sayfaya atlama)

Adım 5: Burada ise görselde bulunan iki güvenlik yönteminden birini seçmemiz gerekiyor. Birincisi “telefon ile doğrulama yöntemi“, ikincisi “google ile doğrulama yöntemi“. Bu iki yöntem arasında tercih yapmadan önce bu hususu bilmeniz çok önemli. Bu doğrulama yöntemlerini Binance’a her giriş yaptığınızda kullanacaksınız bundan dolayı sizin için hangisi daha kolaysa onu seçin. Binance’a sürekli telefonunuza gelen “sms kodu” ile mi giriş yapmak istersiniz yoksa Google’un otomatik şifre oluşturma uygulaması olan “Authenticator” ile mi giriş yapmak istersiniz. Kararınızı verdikten sonra bunlardan size en uygun olanını tercih edin.

Binance Nasıl Kayıt Olunur? (%20 İndirim Kazan) 5 - Screenshot 5

Tüm bu adımları aynen uyguladıktan sonra Binance kaydınızı doğru bir şekilde tamamlamış olursunuz ve artık Binance’ı ömür boyu %5 indirimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Binance’a kayıt olmak bu kadar basit ve kolay bir işlem ama eğer yinede takıldığınız yer olursa mutlaka bu yazının en başında yer alan “Binance Nasıl Kayıt Olunur?” isimli sizlere kolaylık sunması için hazırlamış olduğumuz kısa YouTube videomuzu izleyerek bu adımları eş zamanlı olarak daha kolay ve anlaşılabilir bir şekilde  uygulayabilirsiniz.

Eğer bu makale ve video sizler için faydalı olduysa lütfen sizlerde makaleyi ve videoyu paylaşarak arkadaşlarınıza kolay bir şekilde nasıl kayıt olabileceklerini göstermiş olursunuz. Emek verip hazırladığımız YouTube videomuzu beğenirseniz ve kanalımıza abone olursanız çok seviniriz. YouTube kanalımıza bu tarz eğitim videoları çekmeye devam edeceğiz, bu ücretsiz eğitim videolarını kaçırmamak için bildirimleri açın ve bu şekilde kripto para ticaretinde kendinizi geliştirin.

Eleştirileriniz olursa mutlaka yorumlara yazın ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendimizi daha fazla geliştirelim.

Binance %5 İndirimli Kayıt Linki: http://bit.ly/5komisyon

%5 İndirim Kodu:  U524XYGK


Yorum Gönderme

4 Yorumlar