Uzman Görüşü: Bu Altcoin’ler Patlayıcı Bir Hareket Görüyor!

 Uzman Görüşü: Bu Altcoin’ler Patlayıcı Bir Hareket Görüyor!

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) piyasası ve altcoin’leri, çok sayıda yeni platform ve çözümle genişlemeye devam ediyor. Tüm kripto para birimi endüstrisi, kullanıcılara pasif gelir elde etme, hızlı büyüyen varlıklar ile ödüllendirme ve merkezi olmayan bir şekilde kripto para birimlerinin ticareti yapma imkanı sunan yeni platformların sayısındaki artıştan sonra devrim yaptı.

Analistler: DeFi piyasası ve altcoin’leri patlamaya devam ediyor

DeFi piyasasını ve altcoin’lerini, anlama şeklimizi değiştiren birçok platform var. Nitekim, kripto endüstrisindeki kullanıcılara yeni ve benzersiz hizmetler sunan Yearn.Finance veya ICM DEFI gibi projeler var. 2017 ve 2018’in başlarındaki boğa koşusu, İlk Para Arzı (ICO) patlamasıyla tetiklendi. Ancak analistlere göre, Bitcoin (BTC) ve altcoin’ler için bir sonraki boğa koşusunun DeFi pazarındaki büyüme ile tetiklenme ihtimali yüksek.

kripto para

Örneğin; Yearn.Finance, kullanıcıların havuzlara likidite sağlamasına ve diğer şeylerin yanı sıra krediler veya stablecoin yönetimi gibi çözümler sunmasına izin veriyor. Kullanıcılar bu durumda, mümkün olan en iyi faiz oranını alıyorlar. Yearn.Finance, algoritması ile kullanıcılar için mümkün olan en iyi getiriyi sağlamaya çalışıyor. ICM DEFI, kullanıcıların büyük potansiyele sahip hisse senetlerini tanımasına ve depolamasına yardımcı oluyor. Bu analistlere göre, trader’ların ve yatırımcıların ticaret sırasında kârlarını artırmalarına yardımcı oluyor. Ayrıca kullanıcılar, piyasa çökmeleri sırasında risklerini azaltmak için kriz yönetiminin temellerini öğrenebiliyor.

Uzmanlar: Kullancıcılar, yatırım yaptıkları projeler konusunda dikkatli olmalı!

Bu projeler, tüm topluluğun nasıl genişlemeye ve büyümeye devam ettiğini anlamamıza izin veren kripto para birimi endüstrisinde ve DeFi pazarlarında bulunan birçok örnekten sadece ikisi. Bunlar analistlere göre, kullanıcıların aradığı yenilikçi çözümleri sağlayacak projeler olacak. Buna rağmen uzmanlara göre, piyasaya sürüldüklerinde ICO’lara yatırım yapmak riskli olduğu için bu projelere yatırım yapmanın da bir risk olduğunu dikkate almakta fayda var.

Sadece birkaç gün önce, SushiSwap yeni bir “exit-scam (çıkış dolandırıcılığı)” yaşadı. Platformun kurucusu, platformun resmi lansmanından birkaç gün sonra SUSHI coinlerini satmaya ve Ethereum (ETH) ile takas etmeye karar verdi. SUSHI kripto parasının fiyatı düştü ve kullanıcılar bu durum nedeniyle hayal kırıklığına uğradı. Bu nedenle uzmanlara göre kullanıcılar, sorunlardan kaçınmak için yatırım yaptıkları projeler konusunda da dikkatli olmalı.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar